PERMANENTNÍ
MAKE-UP OBOČÍ

Metoda PHIBROWS vás ohromí svou přirozeností

Permanentní make-up obočí

Phibrows (microblading) je metoda, díky které získáte dokonalé obočí. Tetuje se jeden chloupek po druhém tak, aby byl zachován přirozený tvar a barva obočí.
Jedná se o precizní metodu, která působí zcela přirozeně. Používáme kvalitní pigmenty bez těžkých kovů, díky kterým je zajištěna barevná stálost.

Proč si vybrat právě Phibrows metodu?

 • získáte dokonalé přirozené obočí
 • je prováděna certifikovaným profesionálem
 • pigment neobsahuje těžké kovy (zajištění stálosti barvy)
 • není testováno na zvířatech
 • vydrží průměrně 1-3 roky (dle typu vaší pokožky)
   

PhiAcademy je jednou z nejprestižnějších celosvětově uznávaných akademií permanentního makeupu a jejich certifikaci získají pouze profesionálové.

Tvar obočí je navržen dle pravidla zlatého řezu Phi (1,618) v souladu s jednotlivými obličejovými rysy a jednotlivé fáze návrhu jsou konzultovány s klientem.

PhiBrows microblading vydrží na kůži v průměru 1-3 roky v závislosti na typu pokožky, věku, životním stylu a především následné péči po aplikaci.

Shading - stínování metoda, kterou se obočí dobarví, ztmaví strojkem.

Ošetření zahrnuje:
- vstupní konzultaci, ošetření 2-3 hodiny, velmi podrobné informace k péči po zákroku, balíček péče po zákroku, konzultace a monitoring po zákroku.

Délka ošetření:     cca 2-2,5 hodiny (dle vašeho obočí)
Cena:                       5.000 Kč
Korekce:                  1.000 Kč (1-3 měsíce po první aplikaci)
Shading:                 +500 Kč

POZOR:                 Termín je platný až po zaplacení zálohové platby (link níže)

O průběhu ošetření, hojení, a korekci

Průběh ošetření
Zákrok trvá cca 2-2,5 hodiny včetně konzultace, posouzení stavu vaší pokožky, výběru odstínu pigmentu (v souladu s Phi aplikací) a zakreslení ideálního tvaru obočí (rovněž dle speciální Phi aplikace).

Hojení
PhiBrows se hojí cca měsíc, kdy intenzita barvy nejdříve vybledne a pak opět ztmavne do finálního odstínu. Během prvních 5 až 7 dnů je barva extrémně tmavá. O 7 dní později ztrácí 40 až 50% své intenzity. Pokud si  myslíte, že je barva příliš tmavá, v žádném případě se nepokoušejte odstranit ji sami. Trpělivě počkejte 7 dní, kdy barva po uzdravení pokožky sama vybledne. Obočí je po vyhojení o cca 10-20% užší a světlejší než po první aplikaci.

Korekce
Korekce se provádí po cca 1 měsíci po aplikaci (nejdéle však 3 měsíce po aplikaci), kdy se doplní barvou jednotlivé chlupky připadně se poupraví tvar obočí nebo zvolená barva.

Trvanlivost PhiBrows primárně závisí na tom, jak mastná je pokožka. Čím je pokožka mastnější, tím kratší dobu barva vydrží. Stálost barev snižuje také pocení a opalování. 

Měli byste vědět před ošetřením

Microblading PhiBrows vytváří nádherné obočí, tato technika se však nedoporučuje všem. Abyste předešli komplikacím a mohly být spokojené s výsledkem ošetření, přečtěte si níže uvedená doporučení a pravidla:

 • Vyhýbejte se alkoholu a kofeinu 24 hodin před zákrokem, aby se zabránilo nadměrnému krvácení.
 • Abyste zabránili nadměrnému krvácení, nepoužívejte 48 hodin před zahájením léčby léky na ředění krve, jako je aspirin, niacin, vitamin E nebo ibuprofen. 
 • Vyvarujte se laminování nebo barvení obočí minimálně týden před zákrokem.
 • 3 týdny před nebo 4 týdny po zákroku by se nemělo provádět žádné ošetření botoxem či jiným plnivem.
 • Nepodstupujte chemický peeling 60 dní před nebo po zákroku. Chemický peeling způsobí, že se vaše pokožka předčasně odlupuje a (obočí se bude rychleji odlupovat díky chemickým látkám, které se dostávají pod kůži). 
 • Během prvních 30 dnů v procesu hojení nepoužívejte retinoly / Retin-A, krémy proti stárnutí / akné nebo séra obsahující kyseliny, protože obočí může předčasně vyblednout.
 • Vyvarujte se nadměrného pocení v den procedury a během prvního týdne během procesu hojení.
 • Vyvarujte se silného slunečního záření nebo UV záření 3 dny před zákrokem. Pokud se pravidelně opalujete, měla by být pokožka v den procedury plně zhojena.
Péče po zákroku

Následná péče o nové obočí tvoří 70% úspěchu a je velmi důležitá pro konečnou podobu obočí. Nesprávným ošetřováním může dojít k tomu, že se pigment v pokožce neudrží. Dodržujte proto pečlivě rady a všechna doporučení, pokud tak neučiníte, můžete přijít až o 70% tahů v novém obočí. Podrobně rozepsané pokyny k následné péče dostanete u mě ve studiu.

Zálohová platba PMU!

Informace k zálohové platbě pro klientky aplikace PMU :
ZÁVAZNÁ REZERVACE PROBĚHNE POUZE PO PŘIPSÁNÍ ZÁLOHY NA ÚČET. AKCEPTUJEME JEN JEDNO PŘESUNUTÍ ČI ZRUŠENÍ TERMÍNU! TERMÍN JE ZÁVAZNÝ PO UHRAZENÍ ZÁLOHY. ZÁLOHA 1000 Kč musí být připsána nejpozději 3 pracovní dny (72h) po vytvoření rezervace na bankovní účet.

Záloha slouží jako jistina, klientka se na dohodnutý termín dostaví a bude ji odečtena z celkové částky. V případě, že se klientka na domluvený termín nedostaví a zruší termín méně nežli 2 pracovní dny (48h) před termínem, je záloha NEVRATNÁ. Důvodem je zmařený čas, který není v tak krátkém čase již možné obsadit. V případě zrušení termínu z mé strany, bude stanoven náhradní termín nebo vrácena přijatá záloha do 7 pracovních dnů. Doplatek je splatný v den konání PMU. Korekce probíhají nejdříve 5 – 8 týdnů od první návštěvy. Provádí se maximálně 2 korekce.


Reference

Eva S.

Tetování metodou Phibrows vypadá skvěle a naprosto přirozeně. Nejvíc se mi líbil profesinální přístup, Iva je velmi precizní a  výsledek je dokonalý. Artistku i metodu tetování mohu jen doporučit.

Klára L.

I když jsem do obočí s metodou Phibrows šla trochu s obavami, byla jsem nakonec příjemně překvapena. Iva si dala velmi záležet na vykreslení a kvalitě provedení, tetování jako takové bylo skoro bez bolesti. Chtěla bych pochválit a ocenit vysvětlení prováděné práce a k celkově milý přístup. Určitě bych šla na obočí znovu, s výsledkem jsem velmi spokojená.

Lucie S.

Iv je moc příjemná a vyzařuje pozitivní energii. Ohledně tetování vše vysvětlí, popíše. Samotné zakreslení je fajn relax. Potom už to tak příjemné není, ale dá se to vydržet. A za ten výsledek to stojí.