Vyhlazení mimických vrásek, zvětšení rtů, aplikace Rejuranu 


Šetrné a cílené zákroky estetické medicíny a podpora kvality pleti. Vše po individuální konzultaci s lékařem. Přirozený výsledek, žádné extrémy.

Estetická medicína

Estetická medicína je v našem pojetí způsob, jak jemně a bezpečně podpořit přirozený vzhled bez zbytečných extrémů. Zaměřujeme se na šetrné, cílené zákroky, které pomáhají vyhladit drobné vrásky, zlepšit kvalitu pleti, dodat hydrataci a podpořit pevnost a svěžest obličeje. Vždy začínáme konzultací, kde nastavíme realistický plán podle vašich potřeb a typu pleti – cílem je přirozený efekt, který bude slušet a nebude „křičet“, že jste něco vylepšily.

Zvětšení rtů


Tvarování a zvýraznění rtů kyselinou hyaluronovou. pro jemné nebo výraznější zvětšení a tvarování rtů.

Aplikaci provádí lékař po individuální konzultaci.
Procedura je vhodná pro všechny typy pleti. 

Délka ošetření:     35-40 min
Cena:   6.000 - 8.000 Kč (dle spotřeby ml)

*Záloha 1000 kč, nutno zrušit nebo přesunout min 24 hodin předem, jinak záloha propadá.

Rejuran 


Procedura s polynukleotidy (PDRN) podporuje přirozenou obnovu, hydrataci pleti a pomáhá zlepšovat její pevnost a kvalitu.

Aplikaci provádí lékař po individuální konzultaci.
Viditelně hladší textura, vyšší pevnost, lepší hydratace a redukce jemných vrásek.

Délka ošetření:     30 min
Cena:   4.500 Kč oči
             5.500 Kč obličej

Pro maximální efekt 3-4 ošetření po 3-4 týdnech

*Záloha 1000 kč, nutno zrušit nebo přesunout min 24 hodin předem, jinak záloha propadá.

Vyhlazení mimických vrásek


Ošetření zaměřené na vyhlazení mimických vrásek v rámci estetické medicíny

Aplikaci provádí lékař po individuální konzultaci, kde nastavíme vhodný postup. Procedura je vhodná pro vetšinu typů pleti 
 

Délka ošetření:     35-40 min
Cena:  2.500 - 4.000 za oblast (odvíjí se dle celkové spotřeby jednotek)

Konkrétní oblasti a ceny sdělíme vám osobně na konzultaci.

*Záloha 1000 kč, nutno zrušit nebo přesunout min 24 hodin předem, jinak záloha propadá.

Reference od našich klientů

Všechny recenze najdete na Google mapách na profilu salonu Foxy Beauty 

Gabriela Plánská

Dlouhou dobu jsem zvažovala permanentní make-up obočí, ale asi jako každý, jsem měla obavy, jak by to mohlo dopadnout. U paní Ivy žádné pochybnosti mít nemusíte. Perfektní příprava tvaru obočí s následným precizním vykreslením jednotlivých chloupků rukou milé profesionálky :-) To vše ve velmi příjemném prostředí. Už se těším až se objednám na kosmetiku. Tímto paní Ivě moc děkuji a všem vřele doporučuji!
PS. Taktéž oceňuji parkování přímo ve dvoře před salonem.
 

Kateřina Michalová

Naprostá spokojenost. S výsledným efektem, průběhem celé procedury, krásnými prostory a hlavně s velmi příjemnými lidmi. Podstoupila jsem PM obočí metodou Phibrows a výsledek předčil má očekávání. Doporučuji.

Petra Hlaváčková

Jsem přímo nadšena z práce pani Kubove. Obočí je nádherné, přístup profesionální, práce precizní! Mohu jedine doporučit!

Kristýna Skůpová

Jsem naprosto spokojená úžasná péče a skvělé prostředí. Byla jsem na microbladingu a mám nádherné obočí. Moc děkuji. Mohu doporučit. ❤️

Anežka Hávová

Trochu jsem se bála permanentniho makeupu oboci - PHIBROWS, nejenze to bude bolestive, ale obavala jsem se vysledku. Bolestivé to bylo asi tak,ze jsem pri zakroku podrimovala a vysledek je skvely! Jsem rada,ze jsem do toho sla... Prostredi i personal velice prijemny. Doporucuji kazdymu,kdo jeste vaha s jakymkoliv permanentním makeupem. Holky jsou sikulky 🤩

Terezie Skálová

K úpravě obočí metodou Phibrows Microblading jsem se odhodlávala několik měsíců. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Ivču. Její práce je naprosto profesionální. Provádí jí precizně a je vidět, že jí permanentní make-up hodně baví. Výsledkem je krásné a přirozené obočí. Moc jí děkuji a maximálně její práci doporučuji!

Olga Hajná

Jsem moc ráda, že jsem si pro permanentní make-up obočí zvolila právě Foxy Beauty, do té doby pro mě neznámou kosmetiku. Zásah do obočí jsem hodně zvažovala. Pani Kubová mi vše trpělivě po telefonu vysvětlila a už po tomto prvním telefonátu jsem tušila, že jsem si vybrala dobře. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Chtěla jsem velmi přirozeně obočí, vytvarované s ohledem na můj tvar obličeje. Děkuji za velmi precizní a pečlivou práci.

Zuzana Glázerová

V salónu jsem byla na tetování obočí. Profesionální přístup paní Ivy rozehnal moje obavy se zákroku. Byly to dvě příjemně strávené hodinky. A to nejdůležitější..mám krásné obočí. Děkuji

Markéta Běhounková

Využila jsem permanentní make-up. Obočí je krásné, přirozené, oční linka elegantní. Vše velmi precizně a citlivě provedeno. Jsem nadšená. Moc děkuji.

Silvie Bláhová

Tímto bych chtěla vyjádřit neskonalý dík a nejhlubší obdiv k práci i osobnosti paní Ivy Kubové. Precizně odvedené, zároveň jsem měla pocit jakési bezprostřednosti a lehkosti v tazích jednotlivých fází procesu. Iva je neskutečně milá a přirozená, skvěle jsme si popovídaly, což považuji za přidanou hodnotu, kterou nevyvážíte penězi. Moc se mi líbí její celková koncepce salonu, jehož nosným bodem je tu klient jako celek- nesoustředí se pouze na "to, co si jdete koupit", ale snaží se Vám poskytnout maximum i pro ostatní smysly a duši. Tento "holistický" pohled je v tomto odvětví ojedinělý (alespoň tady v ČB). Nejsou za ním žádné certifikáty, stáže, workshopy a další "cingrlátka". Jde především o to, mít zájem o lidi jako takové. Vlastně mít rád lidi...a sebe... a to Iva všechno má a umí předat dál. Těším se na další návštěvu,  PS: Vlastně jsem nepopsala, jak konkrétně jsem s microbladingem spokojená. Excelentní! A reakce okolí?? Chtějí to taky. Nemusím se malovat, je to výrazné a zároveň přirozené. Díky.
 

Lucie Staňková

Děkuji za krásné obočí, které vypadá jako pravé, za milý přístup, krásné prostředí a profesionální práci ❤️

Kamila Ježková

Profesionalita, preciznost, příjemné vystupování a komunikace, krásné prostředí.. to jsou jen některé z věcí, které paní Ivu a její práci charakterizují. Hodně let jsem zvažovala permanentní obočí kvůli tomu, že mé bylo hodně špatné. Nic z toho, co jsem mohla vidět, mě nepřesvědčilo natolik, abych do toho šla, až jsem viděla naživo obočí od paní Ivy a bylo rozhodnuto ;) Po první návštěvě (microblading) jsem byla nadšená, po druhém zákroku, kdy proběhl i shading, jsem byla v absolutní euforii, jak krásné obočí se povedlo paní Ivě vytvořit. Je vidět, že paní Iva má "oko" a v podstatě výtvarný talent a navíc dokáže odhadnout, jaké obočí (tvar, šíře) vám bude nejvíce "sedět". Byla jsem užaslá z toho, jak paní Iva přemýšlí nad každým doplňujícím chloupkem tak, aby hotové dílo bylo dokonalé, ale přitom stále působilo přirozeným dojmem. Jelikož nejsem běžným vyhledávačem podobných procedur, obávala jsem se i bolesti. Musím říci, že zákrok vůbec nebolel (opravdu se to rovná škrábnutím o trn) a v jednu chvíli jsem snad i na pár vteřin usnula 😅 Paní Iva vše dostatečně vysvětluje a po celou dobu zákroku se vás stále ptá, zda je vše v pořádku, zda nic nebolí atd. Prostě dokonalá péče, dokonalý výsledek 👍 Tuto recenzi píši s odstupem 4 měsíců, takže nejsem opojena čerstvou euforií, jak by se mohlo zdát ☺ Ale čím dál, tím více jsem za mé "nové" obočí ráda ❤ 

Přesvědčili jste se?

V tom případě se těšíme na další setkání.