Kosmetika, jejíž nastavení i čistota je naprosto revoluční.

Yage Organics je smyslná kolekce ekologických a luxusních kosmetických produktů s výrazně vysokým procentem aktivních složek s nejcennějšími a nejvzácnějšími botanickými extrakty.
 

Poslechněte si, podcast se zakladatelkou značky - Petrou Drvoštěpovou o tom, v čem je vyjímečný systém YAGE, jeho složení  a jak tuto kosmetiku používat.
*Pozn.: Všechny přípravky jsou již v prodeji

Informace o YAGE 

UDRŽITELNÁ —100% PŘÍRODNÍ — BIO — CLEAN BEAUTY

  • Světově oceněná kosmetika s koncentrovanými recepturami
  • Biotechnologie a patentované aktivní látky
  • Bez vody a parabenů
  • Ze vzácných botanických extraktů, vzácných kovů a drahokamů
  • Ajurvéda, aromaterapie a korejský rituál péče

Každý z YAGE produktů je něčím výjimečný!

Obsahují pečlivě vybrané bio aktivní suroviny v kombinaci se vzácnými kameny pro umocnění energie. 
 

"Nejdůležitější pro nás při výzkumu a vývoji produktů Yage bylo, abychom vybírali pokud možno pouze přírodní suroviny v bio kvalitě, které jsou získávány v souladu s nejvyššími principy udržitelnosti a zároveň mají prokazatelně blahodárné účinky na pleť.

Pomalu, smysluplně, vědomě

Krása je také harmonie.

Věříme, že podstatný je váš pocit plné přítomnosti ve chvíli, kdy jste sami se sebou. Kosmetika Yage vás inspiruje k tomu, abyste propojili vzácné přírodní ingredience s neméně vzácnými chvílemi soustředění na sebe. Péče o sebe se vám vrátí.

YAGE mění pravidla

Milujeme vodu, ale ne v našich produktech.

Smysl má to, co v pleti skutečně pracuje — proto je většina výrobků Yage formulována ze 100% aktivních ingrediencí a vodu nahrazujem hydroláty.
Díky těmto průkopnickým postupům a patentovaným aktivním látkám dokážeme nabídnout bio kvalitu ve všech řadách péče. Naše emulze jsou hedvábné i bez silikonů a vydrží čerstvé s minimem či dokonce i bez konzervantů.

S YAGE věříme v udržitelný cyklus života

Kosmetika je péče. A YAGE ji bere vážně na všech úrovních.

Když vybíráme suroviny, trváme na bio kvalitě a obnovitelném pěstování. Je pro nás důležité, aby farmáři byli spravedlivě odměňováni. Víme, že jen čisté a šetrně zpracované suroviny si zachovávají 100 % aktivních látek — a tak v našich produktech najdete jen živoucí sílu přírody umocněnou biotechnologií. A naše obaly lze plně recyklovat.
 

YAGE čerpá z korejské tradice

Korejský rituál péče spočívá v postupné přípravě pleti na přijímání vzácných živin.
Každý krok naší péče má svůj význam a pomáhá k znovuoživení zdravého jasu pleti i k jejímu zklidnění na konci náročného dne. Na pleť se nesmí spěchat. S Yage budete vnímat blahodárné účinky aromaterapie na duši i tělo, ať už se rozhodnete pro celý rituál 10 kroků nebo si vyberete jeho část.

S YAGE nastal čas na nový druh péče o pleť

Jsme vášnivými průkopníky v přírodních aktivních technologiích.

Jsme na vrcholu nové vlny a vytvořili jsme pro vás revoluční systém péče o pleť. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto historického momentu, této velké změny k opětovnému návratu ke kořenům, k přírodě. Konečně se svět kosmetiky mění a naslouchá hlasům lidí, kteří volají po přírodní alternativě k chemické péči o pokožku. Nacházíme se ve zlomovém okamžiku, který dozajista otřese kosmetickým průmyslem, který je založený na chemických látkách. Nastal čas návratu k přírodě.

YAGE se dělí o to dobré, co je ověřené

Za účinky a laskavost každého výrobku Yage k vaší pokožce ručíme.

Zároveň vám nabízíme možnost namíchat si kosmetiku z našich pleťových olejů, hydratačních esencí a dalších ingrediencí tak, aby respektovala vaši pleť i smysly. Tvořte společně s námi! 
Naše výrobky procházejí náročným testováním v laboratořích ve Velké Británii (Melbec) a Německu (Dr. Straetmans).

YAGE receptury jsou jedinečné. 

Jde nám o účinnost, která neznamená kompromis a laciné náhražky.

Respektujeme přírodu i vědu. Jdeme vlastní cestou, vyvíjíme a stále zlepšujeme receptury založené na vzácných ingrediencích v biokvalitě a patentovaných bioaktivních látkách. Většina produktů je 100% přírodních s těmi nejčistšími a nejkvalitnějšími aktivními ingrediencemi, bio oleji a patentovanými aktivními látkami, jejichž účinnost je doložena klinickými studiemi.

YAGE neškodí lidem, zvířatům ani planetě.

Cestu konvenční kosmetiky jsme vyloučili hned na začátku.

Vždy se ptáme, jestli to, co používáme, je dobré, lze to pěstovat udržitelným způsobem a za férových podmínek. Netestujeme na zvířatech. Většina našich produktů je veganská — výjimku tvoří pouze ty s přídavkem medu, včelího vosku a jogurtu. Věříme, že to, co si z přírody bereme, jí také musíme s respektem vracet. To samé platí i o společnosti, proto spolupracujeme s nadacemi Pink Buble a Be Charity.

Z YAGE je odstraněno vše, co do kosmetiky nepatří.

YAGE pečuje o pleť i o svět.

Je bez silikonů a dalších přísad typických pro konvenční pleťovou a dekorativní kosmetiku. Obejde se bez syntetických vůní a ingrediencí, bez palmového oleje, alkoholu, syntetických a škodlivých konzervantů. Je také bez parabenů, geneticky upravených složek a minerálních olejů. A samozřejmě neobsahuje škodlivé ftaláty, výplňové přísady, anorganické soli, těžké kovy, chemické látky SLS / SLES, DEA, TEA a PEGS. Většina produktů je také zcela bez konzervantů — pouze u kosmetiky obsahující květinové či ovocné vody používáme šetrné konzervanty COSMOS.

YAGE je transparentní.

 Vždy uvádíme veškeré ingredience, které používáme.

Díky tomu víte, co si u nás kupujete a dobře rozumíte, proč to funguje. Věříme v dlouhodobé pouto mezi značkou Yage a zákazníkem, založené na důvěře a vědomostech.

Co říkáte, zkusíte to?

Vyzkoušejte nové procedury s úžasnou kosmetikou