Vše co  potřebujete vědět o permanentním make-upu obočí, rtů a očních linek


Získejte od profesionálů odpovědi na všechnu vaše otázky

Vyberte si svou cestu ke kráse,
žijete přeci teď a tady!

Možnosti permanentního make-upu jsou úžasné. Mohou snadno pomoci vylepšit drobné nedokonalosti které denně řešíme líčením 
Naším úkolem je vám zodpovědět všechny a pomoci se rozhodnout.

Na co se ptáte nejčastěji

1. Bude to bolet?

Víme, že chcete slyšet, že nebude. Odpověď zní: „Pravděpodobně nebude”. Máme za sebou práce na PMU přes stovky klientek a naše zkušenosti jsou následující:
 a) cca 20% klientek při ošetření usíná (!) 
 b) 79% klientek tvrdí, že se bálo se, že to bude bolet MNOHEM více, ale je to spíše „ jako by se škrábly”
 c) 2-3 klientky bolelo i trhání obočí natolik, že tetování raději nepodstoupily

2. Povede se to?

Určitě se nestane, že vstanete a budete mít na obličeji něco, co jste nechtěla. Vše začíná konzultací, vyměřováním a zákresem. Vy si zákres prohlédnete a zjistíte jak s vámi ladí když se smějete, mračíte atd. Takže než začneme, budete mít jasnou představu o tom, jaký bude finální výsledek. Snad jediné s čím je třeba počítat, že těsně po zákroku je obočí týden hodně tmavé nežli se vše vyhojí (celé hojení trvá cca 4 týdny) a protože svůj nový vzhled nejste zvyklá, změna je zpočátku dost znatelná.

Proces

Jak to celé probíhá a co můžete očekávat


01

Vyberte si typ a styl PMU, který chcete mít.
Přečtěte si velmi pozorně kontradikce k ošetření od zdravotních až po omezení. Vše pečlivě plánujte, aby se kupříkladu nekřížila doba kdy nesmíte po ošetření na slunce s vaší dovolenou umoře.

Kontraindikace k PMU a další informace k ošetření


02

Objednejte se na vyhovující termín online či telefonicky a uhraďte zálohu pro závaznou rezervaci vašeho termínu.

 


03  

Máte-li pochybnosti, 
můžeme  vám nabídnout možnost telefonického rozhovoru nebo osobní schůzky, kde se dozvíte podrobnosti, kterými si nejste jistá. Je dobré připravit si dopředu detailní foto nenalíčeného obočí (obou)/ rtů či očních víček, pro rychlé posouzení.

04

Ošetření
Doba potřebná pro provedení všech úkonů se pohybuje okolo 3 hodin. Začneme konzultací před započetím ošetření, abychom vyloučili kontrainikace. Další je na řadě vyměření a zákres, kdy vyzkoušíme zda navržený tvar ladí s vaší mimikou. Po kontrole a s vaším souhlasem začínáme pracovat.
 

05

Korekce
Nedílnou součástí celého procesu je takzvaná „korekce” která se dělá po vyhojení tetování. Platí se zvlášť a umožňuje upravit drobné nedokonalosti, které nevyhnutelně vznikají jako důsledek hojení.

06

Korekce
Nedílnou součástí celého procesu je takzvaná „korekce” která se dělá po vyhojení tetování. Platí se zvlášť a umožňuje upravit drobné nedokonalosti, které nevyhnutelně vznikají jako důsledek hojení.

Obočí 

Pro vytvoření přirozeného obočí používáme několik metod PMU. 

Phibrows je metoda používající tzv. microblading. Tetuje se jeden chloupek po druhém tak, aby byl zachován přirozený tvar a barva obočí. U tohoto typu práce lze přidat ještě stínování pro výraznější efekt

Powder brows (pudrové obočí) - metoda vpravování pigmentu strojkem. Výsledkem je vizuálně přirozené obočí s tzv. pudrovým efektem který je podobný nalíčení.

Hairstrokes kdy se chloupky v obočí se tetují strojkem jeden po druhém. Styl je vhodný pro vytvoření přirozeného a jemného vzhledu obočí.

Rty 

Mít nádherné rty napořád je sen mnoha z nás. Nepravidelný tvar, nejasné kontury jizvičky nebo špatná pigmentace - to vše nejde vždy perfektně zakrýt jen rtěnkou
Permanentní make-up rtů  může pomoci zamaskovat či upravit většinu nedostatků vašich rtů.  Recept na změnu se kterou budete spokojená, je zkušený artista, kvalitní pigmenty a pár hodin které strávite na ošetření a následné korekci. 
Pozor: Než půjdete na toto ošetření je velmi důležité se o rty dobře starat. Alespoň týden dopředu rty hydratujte, vyživujte balzámem a udělejte si peeling aby rty byly vláčné hladké bez šupinek a zaschlých plošek.

Oční linky  

Hluboký pohled, perfektní čistá oční linka - ideál, který nás často stojí dost energie, nervů a času před zrcadlem. Řešení ale existuje - je jím permanentní make-up očních linek.  Vyberte si svůj typ: 
A. Linky mezi řasami  - jsou vhodné pro zvýraznění očí, vytvoření dojmu hustých řas, pro malé oči, kde není prostor pro výraznější linky.
B. Stínované linky - ideální pro ty, které chtějí jen jemně podtrhnout linii a krásu svých očí a chtějí oko zvýraznit jemným nebo i výraznějším stínem.

Je pro mě vhodný permanentní make-up očních linek?

 • Nebaví vás stále aplikovat oční linky tužkou? Chcete, aby oči byly vždy upravené, dokonce i po probuzení?
 • Jsou vaše řasy jsou světlé, krátké nebo řídké, a chcete je vizuálně zahustit?
 • Máte spadlá víčka
 • Linky se vám často obtiskávají o horní část víček?
 • S věkem se řasy zesvětlaly nebo vypadaly a už se necítíte tak sebejistě jako dřív?

Pak je pro vás permanentní make-up očních linek tím nejlepším řešením. 

Souhrn důležitých informací

Zálohová platba pro permanentní make-up

ZÁVAZNÁ REZERVACE PROBĚHNE POUZE PO ZAPLACENÍ ZÁLOHY 1000,-při vytvoření rezervace,  jinak se termín automaticky stornuje a čas se uvolní. 
TERMÍN JE ZÁVAZNÝ AŽ PO UHRAZENÍ ZÁLOHY.
AKCEPTUJEME JEN JEDNO PŘESUNUTÍ ČI ZRUŠENÍ TERMÍNU!

Záloha slouží jako jistina, klientka se na dohodnutý termín dostaví a bude ji odečtena z celkové ceny. V případě, že se klientka na domluvený termín nedostaví a zruší termín méně nežli 2 pracovní dny (48h) před termínem, je záloha NEVRATNÁ. Důvodem je zmařený čas, který není v tak krátké době již možné obsadit.
V případě zrušení termínu z mé strany, bude stanoven náhradní termín nebo vrácena přijatá záloha do 7 pracovních dnů. Doplatek je splatný v den konání PMU. Korekce probíhají nejdříve 1 měsíc a nejpozději 3 měsíce od první návštěvy. Provádí se maximálně 2 korekce.

KONTRAINDIKACE !

Permanentní make-up je porušením kůže, proto má kontraindikace. Prosím, pečlivě si přečtete informaci o kontraindikacích. Jestliže máte jakékoliv podezření, že se následující kontraindikace mohou týkat Vás, konzultujte s námi zákrok nejprve po telefonu a teprve poté si rezervujte termín. V případě, že máte pouze mírné stavy výše uvedených onemocnění, poraďte se svým lékařem.

 • alergie na anestetika 
 • těhotenství nebo kojení
 • snížená imunita nebo nachlazení
 • diabetes
 • lékařsky potvrzená snížená či zvýšená srážlivost krve – pokud berete léky na ředění krve
 • velmi citlivé a slzící oči (pro permanentní make.up očních linek)
 • jiná závažná onemocnění
 • psychická porucha
 • náchylnost ke keloidním jizvám
 • Období menstruace, kdy ženy trpí zvýšenou šancí na krvácení a jejich práh bolesti je výrazně nižší. Proto doporučujeme podstoupit zákrok spíše ve střední části cyklu.
 • Botoxové injekce v oblasti čela a obočí (nejméně 2 – 3 týdny po aplikaci).
 • Chemoterapie
 • Žloutenka, HIV, AIDS.

   
Dodržte před ošetřením!

Abyste předešli komplikacím a mohly být spokojené s výsledkem ošetření, přečtěte si níže uvedená doporučení a pravidla:

 • Vyhýbejte se alkoholu a kofeinu 24 hodin před zákrokem, aby se zabránilo nadměrnému krvácení.
 • Abyste zabránili nadměrnému krvácení, nepoužívejte 48 hodin před zahájením léčby léky na ředění krve, jako je aspirin, niacin, vitamin E nebo ibuprofen. 
 • Vyvarujte se laminování nebo barvení obočí minimálně týden před zákrokem.
 • 3 týdny před nebo 4 týdny po zákroku by se nemělo provádět žádné ošetření botoxem či jiným plnivem.
 • Nepodstupujte chemický peeling 60 dní před nebo po zákroku. Chemický peeling způsobí, že se vaše pokožka předčasně odlupuje a (obočí se bude rychleji odlupovat díky chemickým látkám, které se dostávají pod kůži). 
 • Při PMU očních linek nesmíte mít umělé řasy.
 • Během prvních 30 dnů v procesu hojení nepoužívejte retinoly / Retin-A, krémy proti stárnutí / akné nebo séra obsahující kyseliny, protože obočí může předčasně vyblednout.
 • Vyvarujte se nadměrného pocení v den procedury a během prvního týdne během procesu hojení.
 • Vyvarujte se silného slunečního záření nebo UV záření 3 dny před zákrokem. Pokud se pravidelně opalujete, měla by být pokožka v den procedury plně zhojena.
O průběhu ošetření

Průběh ošetření
Zákrok trvá cca 2-2,5 hodiny včetně konzultace, posouzení stavu vaší pokožky, výběru odstínu pigmentu (v souladu s Phi aplikací) a zakreslení ideálního tvaru obočí (rovněž dle speciální Phi aplikace).

Proces hojení

PMU se hojí cca měsíc, kdy intenzita barvy nejdříve vybledne a pak opět ztmavne do finálního odstínu. Během prvních 5 až 7 dnů je barva extrémně tmavá. O 7 dní později ztrácí 40 až 50% své intenzity. Pokud si  myslíte, že je barva příliš tmavá, v žádném případě se nepokoušejte odstranit ji sami. Trpělivě počkejte 7 dní, kdy barva po uzdravení pokožky sama vybledne. Výsledek je po vyhojení o cca 10-20% užší a světlejší než po první aplikaci.

Péče po zákroku

Následná péče o hojící se permanentní male-up tvoří 70% úspěchu a je velmi důležitá pro konečnou podobu tetování.
Nesprávným chováním a ošetřováním může dojít k tomu, že se pigment v pokožce neudrží. Dodržujte proto pečlivě rady a všechna doporučení, pokud tak neučiníte, můžete přijít o většinu barvy. Velmi podrobně rozepsané pokyny k následné péči dostanete ve studiu po ošetření.

Korekce

Korekce se provádí po cca 1 měsíci po aplikaci (nejdéle však 3 měsíce po aplikaci), kdy se doplní barvou jednotlivé chloupky (obočí), u rtů se případně poupraví tvar, kontura nebo „vypadnutá” barva. Provádí se maximálně 2 korekce.

Trvanlivost permanentního make-upu

Permanentní make-up není věčný. Barva se aplikuje se do horní vrstvy kůže, kde jí tělo odbourá a tak postupem času tetování zesvětlá. Trvanlivost tedy nelze přesně definovat, závisí na různých faktorech: na hloubce vpravení pigmentu, typu použitého pigmentu, způsobu péče o pokožku a individuálních faktorech chování organismu dané klientky. Obecně lze ale říci, že obvykle trvá 1-3 roky v některých případech i 5 let, než je potřeba PMU obnovit.

Reference od našich klientů

Všechny recenze najdete na Google mapách na profilu salónu Foxy Beauty 

Gabriela Plánská

Dlouhou dobu jsem zvažovala permanentní make-up obočí, ale asi jako každý, jsem měla obavy, jak by to mohlo dopadnout. U paní Ivy žádné pochybnosti mít nemusíte. Perfektní příprava tvaru obočí s následným precizním vykreslením jednotlivých chloupků rukou milé profesionálky :-) To vše ve velmi příjemném prostředí. Už se těším až se objednám na kosmetiku. Tímto paní Ivě moc děkuji a všem vřele doporučuji!
PS. Taktéž oceňuji parkování přímo ve dvoře před salonem.
 

Kateřina Michalová

Naprostá spokojenost. S výsledným efektem, průběhem celé procedury, krásnými prostory a hlavně s velmi příjemnými lidmi. Podstoupila jsem PM obočí metodou Phibrows a výsledek předčil má očekávání. Doporučuji.

Petra Hlaváčková

Jsem přímo nadšena z práce pani Kubove. Obočí je nádherné, přístup profesionální, práce precizní! Mohu jedine doporučit!

Kristýna Skůpová

Jsem naprosto spokojená úžasná péče a skvělé prostředí. Byla jsem na microbladingu a mám nádherné obočí. Moc děkuji. Mohu doporučit. ❤️

Anežka Hávová

Trochu jsem se bála permanentniho makeupu oboci - PHIBROWS, nejenze to bude bolestive, ale obavala jsem se vysledku. Bolestivé to bylo asi tak,ze jsem pri zakroku podrimovala a vysledek je skvely! Jsem rada,ze jsem do toho sla... Prostredi i personal velice prijemny. Doporucuji kazdymu,kdo jeste vaha s jakymkoliv permanentním makeupem. Holky jsou sikulky 🤩

Terezie Skálová

K úpravě obočí metodou Phibrows Microblading jsem se odhodlávala několik měsíců. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Ivču. Její práce je naprosto profesionální. Provádí jí precizně a je vidět, že jí permanentní make-up hodně baví. Výsledkem je krásné a přirozené obočí. Moc jí děkuji a maximálně její práci doporučuji!

Olga Hajná

Jsem moc ráda, že jsem si pro permanentní make-up obočí zvolila právě Foxy Beauty, do té doby pro mě neznámou kosmetiku. Zásah do obočí jsem hodně zvažovala. Pani Kubová mi vše trpělivě po telefonu vysvětlila a už po tomto prvním telefonátu jsem tušila, že jsem si vybrala dobře. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Chtěla jsem velmi přirozeně obočí, vytvarované s ohledem na můj tvar obličeje. Děkuji za velmi precizní a pečlivou práci.

Zuzana Glázerová

V salónu jsem byla na tetování obočí. Profesionální přístup paní Ivy rozehnal moje obavy se zákroku. Byly to dvě příjemně strávené hodinky. A to nejdůležitější..mám krásné obočí. Děkuji

Markéta Běhounková

Využila jsem permanentní make-up. Obočí je krásné, přirozené, oční linka elegantní. Vše velmi precizně a citlivě provedeno. Jsem nadšená. Moc děkuji.

Silvie Bláhová

Tímto bych chtěla vyjádřit neskonalý dík a nejhlubší obdiv k práci i osobnosti paní Ivy Kubové. Precizně odvedené, zároveň jsem měla pocit jakési bezprostřednosti a lehkosti v tazích jednotlivých fází procesu. Iva je neskutečně milá a přirozená, skvěle jsme si popovídaly, což považuji za přidanou hodnotu, kterou nevyvážíte penězi. Moc se mi líbí její celková koncepce salonu, jehož nosným bodem je tu klient jako celek- nesoustředí se pouze na "to, co si jdete koupit", ale snaží se Vám poskytnout maximum i pro ostatní smysly a duši. Tento "holistický" pohled je v tomto odvětví ojedinělý (alespoň tady v ČB). Nejsou za ním žádné certifikáty, stáže, workshopy a další "cingrlátka". Jde především o to, mít zájem o lidi jako takové. Vlastně mít rád lidi...a sebe... a to Iva všechno má a umí předat dál. Těším se na další návštěvu,  PS: Vlastně jsem nepopsala, jak konkrétně jsem s microbladingem spokojená. Excelentní! A reakce okolí?? Chtějí to taky. Nemusím se malovat, je to výrazné a zároveň přirozené. Díky.
 

Lucie Staňková

Děkuji za krásné obočí, které vypadá jako pravé, za milý přístup, krásné prostředí a profesionální práci ❤️

Kamila Ježková

Profesionalita, preciznost, příjemné vystupování a komunikace, krásné prostředí.. to jsou jen některé z věcí, které paní Ivu a její práci charakterizují. Hodně let jsem zvažovala permanentní obočí kvůli tomu, že mé bylo hodně špatné. Nic z toho, co jsem mohla vidět, mě nepřesvědčilo natolik, abych do toho šla, až jsem viděla naživo obočí od paní Ivy a bylo rozhodnuto ;) Po první návštěvě (microblading) jsem byla nadšená, po druhém zákroku, kdy proběhl i shading, jsem byla v absolutní euforii, jak krásné obočí se povedlo paní Ivě vytvořit. Je vidět, že paní Iva má "oko" a v podstatě výtvarný talent a navíc dokáže odhadnout, jaké obočí (tvar, šíře) vám bude nejvíce "sedět". Byla jsem užaslá z toho, jak paní Iva přemýšlí nad každým doplňujícím chloupkem tak, aby hotové dílo bylo dokonalé, ale přitom stále působilo přirozeným dojmem. Jelikož nejsem běžným vyhledávačem podobných procedur, obávala jsem se i bolesti. Musím říci, že zákrok vůbec nebolel (opravdu se to rovná škrábnutím o trn) a v jednu chvíli jsem snad i na pár vteřin usnula 😅 Paní Iva vše dostatečně vysvětluje a po celou dobu zákroku se vás stále ptá, zda je vše v pořádku, zda nic nebolí atd. Prostě dokonalá péče, dokonalý výsledek 👍 Tuto recenzi píši s odstupem 4 měsíců, takže nejsem opojena čerstvou euforií, jak by se mohlo zdát ☺ Ale čím dál, tím více jsem za mé "nové" obočí ráda ❤ 

Přesvědčili jste se?

V tom případě se těšíme na další setkání.